Podejmując współpracę z naszym biurem możesz liczyć na uzyskanie korzystnej ceny za nasze usługi.


Pierwsze 3 miesiące będą kosztować Cię połowę ceny wynikającej z poniższego cennika! Nie chcemy abyś „kupował kota w worku”. Najpierw poznasz nas , jak pracujemy, ocenisz naszą współpracę i zdecydujesz czy jesteśmy warci swojej ceny i podejmiesz decyzje czy chcesz z nami dalej współpracować.


Wszelkie doradztwo dla naszych stałych klientów jest wkalkulowane od razu w cenę usługi i nie zaskakujemy dodatkowymi opłatami.


       

                                                              Pełna księgowość                               od 750 zł   netto


                                                              Książka przychodów i rozchodów         od 150 zł   netto


                                                              Ryczałt ewidencjonowany                    od 100 zł   netto

 Zatrudniając pracowników musisz liczyć się z dodatkowym kosztem za obsługę kadrowo płacową w wysokości 30 zł za każdego pracownika, 20 zł za osobę zatrudnioną na umowę cywilnoprawną.


Kalkulując ostateczną cenę za naszą usługę bierzemy pod uwagę rodzaj działalności ilość dokumentów, rodzaj operacji gospodarczych i ich złożoność, czy są to operacje na terenie kraju czy także na terenie Unii Europejskiej lub całego świata. Ma to bowiem wpływ na nakład pracy potrzebny do prowadzenia księgowości Państwa firmy w sposób profesjonalny i rzetelny.


Dlatego po zapoznaniu się z naszym ogólnym cennikiem skontaktuj się z nami a razem postaramy się dostosować cenę do naszych wspólnych oczekiwań tak, aby satysfakcjonowala zarówno Ciebie jak i nas.


Powyższe ceny są cenami orientacyjnymi i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego

Copyright © 2010 Dekret - Twoje Biuro Rachunkowe - Katowice. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Odwiedzin: 73727