P.H.U. „DEKRET” to przede wszystkim solidność , rzetelność i profesjonalizm. Nasze biuro zajmuje się kompleksową obsługą księgowo-kadrową wszelkiego rodzaju podmiotów gospodarczych niezależnie od branży, wielkości obrotów i ilości zatrudnionych osób.

 

Nasza wieloletnia praktyka skutkuje wysokim poziom świadczonych usług, który na pewno zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż każde przedsiębiorstwo ma inne potrzeby, w zależności od typu, wielkości i zasięgu prowadzonej działalności.

 


Nasze biuro powstało w 2007 roku. Posiadamy Licencję Ministerstwa Finansów nr 8034/2004 uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych .

 

Prowadzimy  księgowość spółek zgodnie z Ustawą o rachunkowości z dnia 29 września 1994 roku (Dz. U. Nr 121 poz. 591 z późniejszymi zmianami).

 

            W okresie naszej działalności zdobyliśmy zaufanie Klientów działających na bardzo różnorodnych płaszczyznach poczynając od firm handlowych używających kas fiskalnych poprzez podmioty produkcyjne a kończąc na spółkach specjalizujących się w obrotach wewnątrz wspólnotowych jak i eksporcie i imporcie towarów i usług.

 

            Zgodnie z obowiązującym prawem jak i w trosce o naszych klientów działalność biura jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej w PZU SA ( polisa nr HS10 14037009 ).

 

 

 


Copyright © 2010 Dekret - Twoje Biuro Rachunkowe - Katowice. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Odwiedzin: 73724